Megaliftsistem 41 Yıllık Tecrübesiyle Güven Veriyor.

Megaliftsistem 41 Yıllık Tecrübesiyle Güven Veriyor.

Megalift Sistem 41 Yıllık Tecrübesiyle Güven Veriyor

Yük kaldırma ve istifleme sistemlerine; perakendeden inşaata, otomotivden çelik endüstrisine kadar birçok farklı sektörde ihtiyaç duyuluyor. İşletmeler, ağır yüklerin katlar arasında taşınması ve montajı başta olmak üzere günlük iş planlarında önemli yer tutan operasyonların kısa sürede ve en az enerji harcanarak tamamlanabilmesi için kapsamlı çözüm arayışına giriyor. Megalift Sistem, geniş ürün yelpazesi aracılığıyla müşterileri için en doğru projeleri başarıyla hayata geçiriyor.

Hızlı Büyümesini Doğru ve Kaliteli Hizmet Anlayışına Borçlu

Sektörde 41 yıllık tecrübeye sahip deneyimli kadrosu ile daima doğru ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Megalift Sistem, kurulduğu 2007 yılından beri istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Müşterileri ve tedarikçileri ile memnuniyet odaklı iş birlikleri kurması sayesinde sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Megalift, güvenilirliği daima ön planda tutuyor.

Etik ilkelerden asla vazgeçmeyen Megalift ailesi, müşterilerinin iş verimliliklerini ve marka yapılarını korumayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda firma, hem global çapta önemli şirketlerin distribütörlüklerini yaparak hem de kendi bünyesinde ürettiği çözümler ile ürün yelpazesini genişletiyor.

Dünyanın Önde Gelen Şirketlerinin Distribütörlüğünü Yapıyor

Ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Megalift, kaldırma ve istifleme sistemleri alanında dünyanın önde gelen üç markasının resmi distribütörlüğünü yapıyor. Firma, “Yale Türkiye Distribütörü” unvanı ile müşterilerine caraskallar, profil kıskaçları, çektirmeler başta olmak üzere birçok ürün sunuyor. Megalift ailesi, ayrıca, “PFAFF Türkiye Distribütörü” olarak ürün portföyünde transpalet çeşitleri, istif makineleri, yük platformları, manuel vinçler ve hidrolik krikolara da yer veriyor. Firmanın “Tigrip Türkiye Distribütörü” olması ise yük kaldırma aparatları ve vinç kantarları konusunda işletmelere kapsamlı çözümler üretebilmesine katkıda bulunuyor.

Megalift Sistem, yalnızca distribütörlüğünü yapmakta olduğu firmaların üstün kaliteye sahip ürünlerini müşterilerine sunmuyor; aynı zamanda faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden ve uygulayan deneyimli kadrosu aracılığıyla işletmelere özel projeler de üretiyor. Yük asansörlerine, konstrüksiyon sistemlerine, personel ve yük platformlarına odaklı bu projeler; firmanın kendi markası olan “Mega” çatısı altında toplanıyor.

Satış Sonrasında Kesintisiz Hizmet Devam Ediyor

Megalift’in deneyimli kadrosu, müşterilerine daima uygulanabilir ve ihtiyaçlara tam olarak cevap veren projeler sunmayı amaçlıyor. Bu kapsamda ihtiyaçların belirlenebilmesi ve doğru ürün ya da projenin gerçekleştirilebilmesi için kurumsal danışmanlık hizmeti sunuluyor. Üstelik, firmanın müşterilerine verdiği destek, sadece satış öncesi danışmanlık hizmeti ile sınırlı kalmıyor. En üst seviyede müşteri memnuniyeti, üretilen projenin iş verimliliğini olabilecek en kısa sürede yükseltmesi için verilen eğitim ve servis hizmetleri ile de devam ettiriliyor.

Ürünlerin doğru kullanımına odaklanılan eğitim hizmeti sırasında iş güvenliği ve işçi sağlığı gibi konular da ön planda tutuluyor. Sertifikalı ürünler ile ilgili servis hizmetinde ise deneyimli ekip, önce gönderilen ürünü detaylıca inceleyip gerekli arıza ve maliyet raporlarını hazırlıyor; ardından gerekli bakım ve parça değişimleri, yalnızca müşteri onayı alındıktan sonra başlatılıyor.

Megalift Sistem, Yale Türkiye Distribütörüdür.

Bize Ulaşın