Megaliftsistem'in Servis Hizmet Güvencesi

Megaliftsistem'in Servis Hizmet Güvencesi

Megaliftsistem'in Servis Hizmet Güvencesi

Gerek iş güvenliği gerekse de uzun süreli kullanım için kaldırma ve istifleme ürünlerinin periyodik olarak bakıma tabi tutulmaları gerekiyor. Çoğu işletme, bu ürünler ile ilgili olarak servis hizmeti alırken deneyimli ve güvenilir bir kadro ile çalışmaya özen gösteriyor. 41 yılık deneyime sahip kadrosu aracılığıyla Megalift Sistem, işletmelere servis konusunda tam da aradıkları çözümleri üretiyor.

Beş Aşamalı Servis Hizmeti ile Tüm Sorunlar Çözüme Kavuşuyor

Megalift Sistem ailesi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile faaliyetlerini sürdürüyor. İstikrarlı yükselişinde kilit rol oynayan bu anlayış doğrultusunda firma, ürettiği projelerin beklenen başarıyı yakalaması için satış sonrasında müşterilerine kapsamlı servis hizmeti veriyor. Bu hizmet, beş farklı aşamaya ayrılıyor. İşletmelere sunulan ürün hizmeti, sadece firmanın kendi ürettiği çözümleri kapsamıyor. Aynı zamanda Pfaff, Tigrip ve Yale ekipmanları için de kapsamlı bakım çalışmaları yürütülüyor.

Servis hizmetinin ilk aşaması olan iş kabulünde, kontrol edilecek ürünlerin türüne, sayısına ve gerekli dokümanların var olup olmadığına bakılıyor. Bu aşama tamamlandıktan sonra ürünlerin, parçaların ve emniyet düzeneklerinin durumunun incelendiği gözle kontrole geçiliyor. Bir sonraki aşamada servise gönderilen parçaların ölçü, cihaz ve emniyet düzeneklerinin işlev kontrolü yapılıyor. Ardından hazırlanan arıza ve maliyet raporları müşteri ile paylaşılarak onay bekleniyor. Onarım süreci, onay gelmeden kesinlikle başlatılmıyor. Servis hizmetinin son aşamasında onarılan cihazlar, kontrol edilerek, yapılan tüm işlemler belgeleniyor.

Satış Sonrası Hizmet Ürünlerden Maksimum Verim Elde Edilmesini Sağlıyor

Doğru ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyen Megalift, üretim aşamasında ürün testleri ve sertifikasyona oldukça önem veriyor. Testlerden başarı ile geçen ve aldıkları sertifikalar ile sağlamlıklarını kanıtlayan ürünlerin satış sonrasında beklenen verimlilikte çalıştığını doğrulamak içinse periyodik bakımlar yapılıyor. İş güvenliği açısından hayati öneme sahip periyodik bakım süreçleri; BGV D8, D6, D27, BGR 500 standartlarına uygun olarak ilerliyor.

Yale servis hizmeti konusundaki başarısını defalarca kanıtlayan Megalift Sistem’in deneyimli kadrosu, Pfaff-silberblau markalı tartılı kaldırma, taşıma arabaları ve vinç tartıların kalibrasyonunu oldukça ciddiye alıyor. Aynı ciddiyet, kaldırma alanında sunduğu kendi ürünlerinde de kolayca gözlemlenebiliyor. Talep doğrultusunda mevcut ürünlerde siparişe özgü dönüşümler de rahatlıkla yapılabiliyor.

Megalift Sistem Geniş Ürün Yelpazesi ile Dikkat Çekiyor

Hayata geçirdiği başarılı projeler aracılığıyla sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Megalift, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek adına portföyünde geniş bir ürün yelpazesi barındırıyor. Bu kapsamda firma, dünyanın önde gelen markaları arasında sayılan Yale, Tigrip ve Pfaff’ın Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapıyor.

Deneyimli kadro, aynı zamanda sektördeki teknolojik gelişmeleri takip edip, gerekli çalışmaları da yaparak Mega markası altında özel kaldırma ve istifleme çözümleri de üretiyor. Bu çözümler; konstrüksiyon sistemleri, personel ve yük platformları, yük asansörleri olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılıyor.

Megalift Sistem, Yale Türkiye Distribütörüdür.

Bize Ulaşın