PFAFF; İstif Makinalarını Yakından Tanıyalım

PFAFF; İstif Makinalarını Yakından Tanıyalım

41 yıldır sektörün lider firmaları arasında yer alan Megalift Sistem; kaliteli, uzun ömürlü ve saygın markalara ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü PFAFF markasının da Türkiye distribütörü olan firma, yüksek kalite standartlarını başarıyla karşılıyor. Yük platformları, manuel vinçler, akülü transpaletler, manuel transpaletler, kremayer ve hidrolik krikolar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan PFAFF, yeni nesil akülü istif makinaları ile göz dolduruyor.

Kaliteli ve Kullanışlı İstif Makineleri

Yükleme, istifleme ve taşıma konusunda kullanıcılara esnek seçenekler sunan PFAFF ürünleri; sağlam ve yüksek kaliteli malzemelerden üretiliyor. En zorlu ortamlarda görev almak üzere geliştirilen endüstriyel kaldıraçlar ve istifleme makineleri; depo, hangar, fabrika, atölye ve üretim tesisi gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. PFAFF kaldıraç sistemleri, karmaşık görevler ve verimli işler için pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Çalışma alanında bulunan makinelerin yüklenmesi veya ağır yüklerin kaldırılması, PFAFF kaldıraçlar ile sıradan bir iş hâline geliyor.

Sürüş kumanda konsolu, çatal kaldıraç sistemi ve hidrolik destek üniteleri ile donatılan akülü kaldıraçlar ve istif makineleri, güvenli ve konforlu bir şekilde kullanım için tasarlanıyor. Elektrikli kaldıraç sistemleri ve akülü istif makineleri; dizel, benzin, LPG ve propan gibi yakıtlarla çalışan istifleyicilere kıyasla hem daha konforlu ve sessiz hem de daha ekonomik ve ergonomik kullanım olanakları sağlıyor. Çok yönlü özellikleri ile öne çıkan akülü istif makinaları, ekstra bir forklift makinesine yatırım yapma zorunluluğunu da büyük oranda ortadan kaldırıyor.

PFAFF Akülü İstif Makinesi Modelleri

EGV PSL, EGV PSH ve EGV PSH II, markanın en çok tercih edilen akülü istifleyici modelleri arasında yer alıyor. 1.200 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunan PFAFF EGV PSL istifleyici modeli, maksimum 3.500 mm çatal yüksekliği ile orta yoğunluktaki depolama ve istifleme işleri için rahatlıkla tercih edilebiliyor. Dayanıklı profilden tasarlanan şasisi ve dengeli tekerlek sistemi ile öne çıkan EGV PSL istifleyici; otomatik kontrollü sürüş kolu, aşırı yük koruma ünitesi ve hassas yük indirme fonksiyonu sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Markanın güncel modelleri arasında yer alan EGV PSH II akülü istifleyici, 1.400-1.600 kg istifleme kapasitesi ve maksimum 5000 mm çatal yüksekliği ile kullanıcılara profesyonel çözümler sunuyor. EGV PSH modellerinin en güncel versiyonu olan EGV PSH II akülü istifleyici, ağır paletli yüklerin uzun mesafelerde taşınabilmesini ve istiflenebilmesini mümkün hâle getiriyor. Ultra yavaş sürüş, dar alanlarda manevra, orantılı yük taşıma ve çok yönlü kumanda kolu gibi fonksiyonlara sahip olan ürün, kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Sürüş konsolu üzerine isteğe bağlı olarak sürücü platformu ve serbest kaldırma ünitesi de eklenebiliyor.

Megalift Sistem, Yale Türkiye Distribütörüdür.

Bize Ulaşın