Tigrip Saç Tutma Apartları Hakkında Genel Bilgi

Tigrip Saç Tutma Apartları Hakkında Genel Bilgi

Tigrip Saç Tutma Apartları Hakkında Genel Bilgi

41 yıllık tecrübesi ile sektörün öncü firmaları arasında bulunan Megalift Sistem, dünyaca ünlü markaları kullanıcılar ile buluşturuyor. Kaldıraç ve tutucu sistemleri alanında dünyanın en saygın markaları arasında gösterilen TIGRIP, Megalift Sistem güvencesi ile Türkiye’de de kullanıcılarına güven veriyor. En zorlu statik testlerden ve kapsamlı dinamik testlerden başarıyla geçen TIGRIP ürünleri, ağır sanayi koşulları için uygun taşıma seçenekleri sunuyor. Yük kaldırma aparatları, tutma aparatları, vinç kantarları ve magnet tutucular gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan TIGRIP; depo, hangar, fabrika ve üretim tesisi benzeri alanlarda güvenle kullanılabiliyor.

Yük Kaldırma Aparatları

Yatay ve dikey sac tutma aparatları, varil tutma ve çevirme aparatları, yük traversleri ve c kancalar; farklı ölçülere, tasarımlara ve ağırlığa sahip olan nesnelerin sorunsuz bir şekilde kaldırılabilmesine ve taşınabilmesine olanak tanıyor. Dikey sac tutma aparatları; çelik levhaların, çelik konstrüksiyon malzemelerinin ve profillerin dikey konumda taşınması ve 180° döndürülebilmesi için kullanılabiliyor. Yatay sac tutma aparatları; metal kirişlerin, çentikli yüklerin ve demet levhaların kolayca taşınabilmesini sağlıyor. Varil tutucular ve yuvarlak malzeme tutucu ekipmanları ise sac, metal, beton, kâğıt, plastik ve kumaş içeriğe sahip silindir yüklerin, varillerin ve boruların güvenle taşınabilmesini mümkün hâle getiriyor. Yuvarlak tutucuların üzerine opsiyonel olarak Bremsit ya da sert kauçuk gibi hassas yük taşıma kaplamaları da eklenebiliyor.

Vinç Kantarları

Yüksek hassasiyet, hafif tasarım, dayanıklı gövde yapısı ve fonksiyonel gösterge paneli gibi özellikleri üzerinde taşıyan TIGRIP vinç kantarları, ağır yüklerin hassas ve doğru bir şekilde ölçülebilmesini sağlıyor. Markaya ait vinç kantarlarının TKL, TKR, TZL ve TZR modelleri bulunuyor. Mapa, kelepçe ve kanca sistemleri ile kullanılabilen vinç kantarları, farklı uygulamalar için esnek seçenekler sunuyor. Batarya ile çalışan kantar göstergesi üzerinden ağırlık bilgilerine ve aşırı yükleme bildirimlerine pratik bir şekilde ulaşılabiliyor. Kullanım esnasında kg, t, lbs, to ve kN gibi ölçü birimlerinden herhangi birini seçebilmek de mümkün oluyor.

Magnetler ve Diğer Tutma Aparatları

THM ve TPM modelleri ile gelen magnet tutucular, farklı şekillere sahip ağır metallerin hızlıca taşınabilmesini kolaylaştırıyor. 120-170 kg maksimum kapasite ile ağırlık kaldırabilen THM manuel el mıknatısı, çelik levhaları raf üzerinden çekebilmek ve ağır levhaların yerini değiştirebilmek için sıklıkla tercih ediliyor. 2.000 kg‘a kadar taşıma kapasitesine sahip olan TPM yük kaldırma mıknatısları ile demir ve diğer manyetik materyaller, pratik bir şekilde taşınabiliyor. Endüstriyel taşıma standartlarına uygun olarak tasarlanan diğer tutma aparatları da spesifik kullanım ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılıyor.

Megalift Sistem, Yale Türkiye Distribütörüdür.

Bize Ulaşın