Blog

Megalift Sistem'de Satış Sonrası Eğitim Hizmeti

Kaldırma ve istifleme çözümlerine ihtiyaç duyan firmalar için sadece satın alma işlemini gerçekleştirmek, verimlilik açısından çoğu zaman tek başına yeterli olmuyor. Çünkü iş gücünden ve zamandan tasarruf edebilmenin ve üretim seviyesini yükseltmenin tek yolu, personelin işletmeye getirilen yeni makineleri nasıl kullanacaklarını tam olarak bilmesinden geçiyor.

Devamı >

Megaliftsistem'in Servis Hizmet Güvencesi

Gerek iş güvenliği gerekse de uzun süreli kullanım için kaldırma ve istifleme ürünlerinin periyodik olarak bakıma tabi tutulmaları gerekiyor. Çoğu işletme, bu ürünler ile ilgili olarak servis hizmeti alırken deneyimli ve güvenilir bir kadro ile çalışmaya özen gösteriyor. 41 yılık deneyime sahip kadrosu aracılığıyla Megalift Sistem, işletmelere servis konusunda tam da aradıkları çözümleri üretiyor.

Devamı >

Megalift Sistem 41 Yıllık Tecrübesiyle Güven Veriyor.

Yük kaldırma ve istifleme sistemlerine; perakendeden inşaata, otomotivden çelik endüstrisine kadar birçok farklı sektörde ihtiyaç duyuluyor. İşletmeler, ağır yüklerin katlar arasında taşınması ve montajı başta olmak üzere günlük iş planlarında önemli yer tutan operasyonların kısa sürede ve en az enerji harcanarak tamamlanabilmesi için kapsamlı çözüm arayışına giriyor. Megalift Sistem, geniş ürün yelpazesi aracılığıyla müşterileri için en doğru projeleri başarıyla hayata geçiriyor.

Devamı >

Mega yük Asansörleri İşinizi Hafifletiyor.

Çok katlı binalarda faaliyet gösteren birçok işletme, üretimini ya da satışını gerçekleştirdiği ürünleri katlar arasında en kısa sürede ve az enerji harcayarak taşıyabilecekleri çözümlere ihtiyaç duyuyor. PFFAF, YALE ve TIGRIP Türkiye resmi distribütörü Megalift Sistem, “Doğru ve Kaliteli” hizmet anlayışı ile ürettiği yük asansörleri aracılığıyla firmaların bu ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyor.

Devamı >

PFAFF; İstif Makinalarını Yakından Tanıyalım

41 yıldır sektörün lider firmaları arasında yer alan Megalift Sistem; kaliteli, uzun ömürlü ve saygın markalara ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü PFAFF markasının da Türkiye distribütörü olan firma, yüksek kalite standartlarını başarıyla karşılıyor. Yük platformları, manuel vinçler, akülü transpaletler, manuel transpaletler, kremayer ve hidrolik krikolar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan PFAFF, yeni nesil akülü istif makinaları ile göz dolduruyor.

Devamı >

Tigrip Saç Tutma Apartları Hakkında Genel Bilgi

41 yıllık tecrübesi ile sektörün öncü firmaları arasında bulunan Megalift Sistem, dünyaca ünlü markaları kullanıcılar ile buluşturuyor. Kaldıraç ve tutucu sistemleri alanında dünyanın en saygın markaları arasında gösterilen TIGRIP, Megalift Sistem güvencesi ile Türkiye’de de kullanıcılarına güven veriyor. En zorlu statik testlerden ve kapsamlı dinamik testlerden başarıyla geçen TIGRIP ürünleri, ağır sanayi koşulları için uygun taşıma seçenekleri sunuyor.

Devamı >